Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Главная Новости Петриківщина відзначає 80-річчя Дніпропетровської області!
Петриківщина відзначає 80-річчя Дніпропетровської області!

27 лютого наш регіон відзначає велике свято – власний ювілей. Саме у цей день Дніпропетровській області виповнюється вісімдесят років.

 

У кожному районі, місті, селі та селищі до цього свята готувалися довго та ретельно і, наприклад, на Петриківщині урочистості вдалися, як-то кажуть, «на УРА». 
З кожним заходом мешканці саме цього краю все більше і більше демонструють талановитість людей, які тут живуть. Урочистості до 80-річчя області проходили у Петриківці 23 лютого і було тут все: привітання найкращих трударів, майстрів, тих, хто доклав чимало зусиль до розбудови нашого регіону і, звичайно ж, теплі слова на адресу сильної половини людства. Та за традицією розпочалося все з пісні у виконанні маленьких мешканців Петриківщини.
У цьому виступі діти якнайкраще продемонстрували любов до рідного краю, де спів солов’їв найдзвінкіший та найдушевніший, та рідної неньки України. Слова пісні та сам виступ дітвори нікого не залишив байдужим і навіть поважних гостей, які були присутні на святі, і на чиї плечі покладений серйозний обов’язок – робити все, щоб людям на рідній землі жилося комфортно, а район та область процвітали.
Щирість пісні у виконанні малечі Петриківщини до глибини душі вразила і заступника голови обласної ради Вікторію Шилову. Коли Вікторія Віталіївна вийшла на сцену, було видно, що її очі досі поблискують від сліз щастя. Та зібравшись, заступник голови облради передала мешканцям цього району привітання з 80-річчам області від Євгена Удода, а також виконала серйозне доручення від обласної ради – вручила грамоти активним учасникам розбудови Дніпропетровського регіону. Першою на сцену Вікторія Віталіївна покликала секретаря Чаплинської сільської ради Наталію Василенко. Також грамотою обласної ради з нагоди ювілею області було відзначено трудовий колектив Пенсійного фонду України у Петриківському районі. На завершення свого виступу заступник голови обласної ради побажала усім присутнім подальшого розвитку Дніпропетровщини і Петриківського краю зокрема, бо від цього залежить благополуччя кожної родини.

Виступ голови Петриківської райдержадміністрації Володимира Мухи був не менш душевним. Сильний чоловік поділився своїм ставленням до рідного краю. Він розповів, що коли повертається з робочої поїздки з іншого регіону до рідного і минає привітну надпис «Вас вітає Дніпропетровщина», то й на душі стає якось тепліше і спокійніше, бо все тут рідне і близьке. Варто зазначити, що саме 23 лютого Володимир Муха почав займатися розвитком саме Петриківського району, і за цей час вже встиг заслужити довіру і повагу громади. Тож не лише для Володимира Васильовича Петриківщина вже встигла стати рідним краєм, а й він вже став своїм для всіх мешканців цього району.

Так як Петриківщина завжди і по всьому світові славилася своїми майстрами і талановитими людьми, не обійшлося на урочистостях до 80-річчя області і без їх нагородження. Подякою губернатора було відзначено заслуженого майстра народної творчості Володимира Глущенка. Всі інші, у тому числі і переможці першого краєзнавчого регіонального конкурсу «Петриківщина – перлина Дніпропетровщини», проведення якого ініціювала Вікторія Шилова, також не залишилися без подарунків. Відзначили на цьому заході і найтурботливіших батьків. Подружжя Миколенків було нагороджено за сумлінне виховання доньки. Якщо чесно, то навіть для нашої редакції така відзнака стала сюрпризом, адже про подібні номінації ще ніде і ніколи не чули. Та треба сказати, що це говорить лише про те, що у Петриківському районі чималу увагу приділяють саме родинним цінностям, і це дуже добре, адже від благополуччя у кожній сім’ї залежить і благополуччя всієї Дніпропетровщини та України в цілому

Секретаря Чаплинської сільської ради з нагоди 80-річчя Дніпропетровської області було відзначено грамотою обласної ради

Не забули під час урочистостей і про ровесників Дніпропетровщини. Їх на Петриківщині немало та пам’ятним знаком з нагоди 80-річчя області і цінним подарунком була нагороджена саме Олена Олексіївна Тимошенко.

Ровесниці нашого регіону - Олені Тимошенко - з нагоди 80-річчя Дніпропетровщини вручили памятний знак та цінний подарунок

Не обійшлося на святі і без хвилини мовчання на спогад про тих людей, хто стояв у витоків нашого регіону, і кого вже немає разом з нами. Та заслуги цих людей безцінні, адже вони доклали багато сил до того, аби Дніпропетровщину в усьому світі знали як промисловий та потужний регіон.
Після нагороджень на присутніх у залі очікував святковий концерт. Виступи таких місцевих колективів як «Золоте перевесло», «Журавочка» та інших нікого не залишили байдужими. Було видно, що людей переповнює гордість за те, що вони живуть на Україні і на Дніпропетровщині зокрема, бо саме тут, як сказали на завершення урочистостей ведучі, «ми будуємо ракети та народжуємо дітей»!

 
 
   

Петриковская роспись Петриковская роспись уроки Петриковская роспись в картинках Мастера петриковской росписи Петриковская роспись фото Петриковская роспись техника Петриковская роспись мастер класс Петриковская роспись рисунки Купить петриковская роспись Петриковская роспись скачать Музей петриковской росписи Петриковская роспись видео Петриковская роспись для начинающих Петриковская роспись узоры Петриковская роспись по дереву Петриковка Петриковка Днепропетровская обл Петриковка днепропетровская область Днепропетровск Петриковка пгт петриковка Село петриковка Петриковка роспись Экскурсия в Петриковку Петриковка фото Петриковская роспись техника Петриковская роспись рисунки Петриковская роспись картинки Петриковская роспись купить Роспись петриковская Петриковская роспись мастер класс Петриковская роспись по дереву Украинские сувениры Магазин сувениров украинских  народных промыслов. Шкатулки, писанки, подсвечники, тарелки, кольца для салфеток, ложки, колокольчики, матрешки