Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Главная Новости Виктория Шилова: МОЇ ПРЕДКИ АНІ ПІД ЛЯХОМ, АНІ ПІД ІУДОЮ НЕ БУЛИ!
Виктория Шилова: МОЇ ПРЕДКИ АНІ ПІД ЛЯХОМ, АНІ ПІД ІУДОЮ НЕ БУЛИ!

Шановні співвітчизники!

Спеціально пишу цей пост українською, аби дійшло до тих, хто називає себе патріотами. Особливо звертаюся до патріотів-євроінтеграторів. До тих, хто за 30 євро зруйнував країну, а зараз верещить про антибандерівські закони.

А як ви хотіли, щоби до вас ставилися? За кого українців зараз мають в усьому світі? «Скакуни, дебіли та сракомийки». Як ставилися сторіччями ляхи та іуди до таких, як ви, так і ставляться тепер – як до «хлопського бидла».

А мої предки були козаками, і за таке ставлення карали. Вам нагадати шевченківських «Гайдамаків»? Ляхи, іуди, ксьондзи, котрі гнобили православну віру, людську гідність, варили живцем козаків, розпинали їх на дибах – потім вони всі висіли поряд на шибеницях за такі звірства.

Отже, шановні, ви хотіли євроінтегруватися? Вперед! Відтепер ви будете або сидіти в Польщі по тюрмах, або спалювати по закуточках портрети Бандери.

Я вже майже чотири роки не спілкуюся українською і не ношу вишиванки, бо ваші брудні руки псують все, до чого торкаються. Але нічого. Буде і на нашій вулиці свято.

Це відео я записала українською мовою, як вийшло. На шевченківському суржику, а не на галицькому діалекті. Так, як говорить Парубій, вибачте, розмовляти не можу.

Панове-товариші-друзі, це моя особиста думка.

Конечно, это мои оценочные суждения, но факты их убедительно подтверждают.

Ссылка на видео: https://rutube.ru/video/c9b82fe089e3b6a8a8b4fce3e76d159d/

https://youtu.be/z4ilVMXUtds

 
 
   

Петриковская роспись Петриковская роспись уроки Петриковская роспись в картинках Мастера петриковской росписи Петриковская роспись фото Петриковская роспись техника Петриковская роспись мастер класс Петриковская роспись рисунки Купить петриковская роспись Петриковская роспись скачать Музей петриковской росписи Петриковская роспись видео Петриковская роспись для начинающих Петриковская роспись узоры Петриковская роспись по дереву Петриковка Петриковка Днепропетровская обл Петриковка днепропетровская область Днепропетровск Петриковка пгт петриковка Село петриковка Петриковка роспись Экскурсия в Петриковку Петриковка фото Петриковская роспись техника Петриковская роспись рисунки Петриковская роспись картинки Петриковская роспись купить Роспись петриковская Петриковская роспись мастер класс Петриковская роспись по дереву Украинские сувениры Магазин сувениров украинских  народных промыслов. Шкатулки, писанки, подсвечники, тарелки, кольца для салфеток, ложки, колокольчики, матрешки