Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Главная Новости Ще два ФАПи отримали сучасне медичне обладнання
Ще два ФАПи отримали сучасне медичне обладнання

Вікторія Шилова перша ініціювала питання забезпечення сільських фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій скутерами.

 

За підтримки меценатів їй вже вдалося придбати такий засіб пересування для медпунктів Зорянської та Маріївської сільських рад. Тепер хворі люди на цих територіях отримують медичну допомогу значно швидше, а лікарям працюється трохи легше. Цікаво, що традицію, яку започаткувала Вікторія Шилова, підхопили й інші депутати облради. Так, Володимир Павлов придбав скутер для роботи Ковпаківського ФАПу. Враховуючи такий позитивний приклад роботи ініціативних та небайдужих депутатів, можна сподіватися, що вже найближчим часом сільські лікарі взагалі забудуть, як це долати десятки кілометрів пішки, аби дістатися на виклик хворих. Утім, постійно спілкуючись з медиками, які працюють на селі, Вікторія Шилова зрозуміла – амбулаторії та ФАПи окрім забезпечення транспортом мають й інші потреби, тому започаткувала нову акцію.

Так склалося, що деякі сільські медичні заклади не мають елементарних пристроїв для вимірювання тиску та рівня цукру у крові, а навіть, якщо таке диво техніки і є в наявності амбулаторії, то років йому вже виповнилося стільки, що й на пальцях не порахувати. Та потреба у цих медичних приладах величезна, бо в основному у селах більша половина населення – це люди похилого віку. Погодьтеся, негуманно змушувати цих людей їздити у райцентри, аби виміряти тиск, тож Вікторія Шилова вирішила поступово забезпечити сільські ФАПи цими елементарними, але життєво необхідними речами. Тонометри та глюкометри вже отримав не один медичний заклад Дніпропетровщини, а наприкінці минулого тижня такий подарунок отримали ще два ФАПи на цей раз Петриківського району. Коли Вікторія Шилова завітала до Іванівського медичного закладу, фельдшер якраз вимірювала тиск пацієнтці. Дізнавшись, що у їх закладі тепер буде сучасний тонометр, медик дуже зраділа, бо їх прилад вже давно застарів і постійно потребує ремонту. Натомість Іванівський сільський голова акцентував увагу Вікторії Шилової і на тому, що ФАП відремонтували, але й досі остаточно ще не вдалося вирішити питання із опаленням.

Заступник голови облради попросила Тараса Клешню надати пропозиції щодо вирішення цієї проблеми, аби була можливість лобіювати це питання на рівні області. Поспілкувавшись з медперсоналом, Вікторія Шилова рушила до Радсела. До тутешнього медичного пункту окрім тонометра вона привезла ще й дитячі ваги. Медсестра повідала, що це обладнання стане їм у нагоді, адже кількість новонароджених у селі подекуди повільно, але зростає. Утім, поїздки Вікторії Шилової по районам не обмежуються лише врученням подарунків. Заступник голови облради паралельно вивчає і актуальні питання сіл та селищ. Цього разу дорогою від одного медичного закладу до іншого Вікторія Шилова оглянула об’єкт, де громада хотіла б бачити дитячий садочок. Справа в тому, що у селі Гречане поки що немає дошкільного навчального закладу, хоча потреба у ньому є. Заступник голови облради доручила Іванівському сільському голові готувати проект майбутнього дитсадочка та завірила – без її підтримки у вирішенні цього питання громада не залишиться.

 

 
 
   

Петриковская роспись Петриковская роспись уроки Петриковская роспись в картинках Мастера петриковской росписи Петриковская роспись фото Петриковская роспись техника Петриковская роспись мастер класс Петриковская роспись рисунки Купить петриковская роспись Петриковская роспись скачать Музей петриковской росписи Петриковская роспись видео Петриковская роспись для начинающих Петриковская роспись узоры Петриковская роспись по дереву Петриковка Петриковка Днепропетровская обл Петриковка днепропетровская область Днепропетровск Петриковка пгт петриковка Село петриковка Петриковка роспись Экскурсия в Петриковку Петриковка фото Петриковская роспись техника Петриковская роспись рисунки Петриковская роспись картинки Петриковская роспись купить Роспись петриковская Петриковская роспись мастер класс Петриковская роспись по дереву Украинские сувениры Магазин сувениров украинских  народных промыслов. Шкатулки, писанки, подсвечники, тарелки, кольца для салфеток, ложки, колокольчики, матрешки