Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Главная Новости Виктория Шилова: ОФИЦИАЛЬНОЕ ОБРАЩЕНИЕ К МЕДВЕДЧУКУ ПО ПОВОДУ ПЛЕННОГО СЕРГЕЯ ДУМАНСКОГО
Виктория Шилова: ОФИЦИАЛЬНОЕ ОБРАЩЕНИЕ К МЕДВЕДЧУКУ ПО ПОВОДУ ПЛЕННОГО СЕРГЕЯ ДУМАНСКОГО

Керівнику

ВГР «Український вибір»

Голові гуманітарної групи Мінських домовленостей

МЕДВЕДЧУКУ В.В.

Щодо полоненого Думанського С. М.

Шановний Вікторе Володимировичу!

Офіційно звертаюся до Вас як лідер громадського руху «Антивійна» та Соціальної партії України у зв’язку з нагальним питанням обміну військовополонених и політв’язнів між сторонами збройного конфлікту на Донбасі.

До мене як до лідера руху «Антивійна» звернулися родичі військовополоненого  (зниклого без вісти) у зв’язку з питаннями, які стоять на порядку денному гуманітарної групи з Мінських домовленостей. Звернення стосується долі наступної особи: Думанський Сергій Миколайович, 4 серпня 1988 року народження. Громадянин України, уродженець Вінницької області. Був зарахований до Вінницької частини 3008 Нацгвардії України.

Відповідно до інформації, котра міститься у зверненні родичів Сергія Думанського, він зник без вісти вранці 14 жовтня 2014 року в районі села Сміливе в Луганській області. Родичі стверджують, що він живий і вони мають певні відомості щодо знаходження Сергія у полоні на території Луганської області – зокрема, дану інформацію підтвердили також представники місцевої Луганської єпархії канонічної УПЦ.

Шановний Вікторе Володимировичу!

У даному зв’язку, прошу Вас звернути увагу на звернення щодо громадянина України Думанського С. М. та внести його до списків обміну військовополонених і політв’язнів для другого етапу обміну полонених, запланованого на січень 2018 року, або принаймні сприяти отриманню родичами об’єктивної інформації стосовно долі та поточного місцезнаходження Сергія Думанського. Прошу Вас також взяти цю справу під свій особистий контроль.

Заздалегідь дякую Вам за розуміння цієї вкрай важливої проблеми та плідну співпрацю. Сподіваюся на щонайскорішу відповідь та Ваше реагування.

Лідер ГР «Антивійна»

Лідер Соціальної партії України В.В. ШИЛОВА

 
 
   

Петриковская роспись Петриковская роспись уроки Петриковская роспись в картинках Мастера петриковской росписи Петриковская роспись фото Петриковская роспись техника Петриковская роспись мастер класс Петриковская роспись рисунки Купить петриковская роспись Петриковская роспись скачать Музей петриковской росписи Петриковская роспись видео Петриковская роспись для начинающих Петриковская роспись узоры Петриковская роспись по дереву Петриковка Петриковка Днепропетровская обл Петриковка днепропетровская область Днепропетровск Петриковка пгт петриковка Село петриковка Петриковка роспись Экскурсия в Петриковку Петриковка фото Петриковская роспись техника Петриковская роспись рисунки Петриковская роспись картинки Петриковская роспись купить Роспись петриковская Петриковская роспись мастер класс Петриковская роспись по дереву Украинские сувениры Магазин сувениров украинских  народных промыслов. Шкатулки, писанки, подсвечники, тарелки, кольца для салфеток, ложки, колокольчики, матрешки