Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Главная Новости Що означають нові кадрові призначення в уряді?
Що означають нові кадрові призначення в уряді?

Цього тижня інтрига, що тримала в напрузі вітчизняний політикум, нарешті вирішилася. Вакантне місце першого віце-прем’єра в уряді Азарова зайняв Валерій Хорошковський, екс-голова СБУ. Основний обов’язок, покладений на новопризначеного міністра - питання європейської інтеграції. Хорошковський також куруватиме всі питання, пов’язані з економікою та фінансами. Окрім того, на першого віце-прем’єр-міністра покладено обов’язки координації та вирішення всіх робочих питань взаємодії між міністерствами та відомствами. Існують припущення, що насамперед перед Хорошковським поставлена надважка задача - поліпшити соціальну складову у роботі уряду: збільшити мінімальні пенсію та зарплату, а також прожитковий мінімум. Нагадаємо, що після того, як Віктор Янукович відправив у почесне заслання в РНБО Андрія Клюєва, експерти з першого дня називали Хорошковського найімовірнішою кандидатурою на посаду віце-прем’єра. Відтепер Андрій Клюєв має можливості та більше вільного часу для того, щоб зосередитися на виборчій кампанії, адже він неодноразово очолював виборчий штаб Партії регіонів і зарекомендував себе як ефективний керівник. З іншого боку, можливо, Віктор Янукович таким чином намагається мінімізувати вплив олігархів на державну політику, особливо у фінансовій сфері. Ще одна версія – Клюєва наказали за гучний скандал, пов'язаний зі скуповуванням депутатів, якій не додав позитивного іміджу Україні. Глава держави прагне посилити реформаторський блок уряду новими менеджерами, зокрема міністром фінансів планують призначити Юрія Колобова, а міністром економічного розвитку й торгівлі - Петра Порошенка. Джерела в адміністрації Президента стверджують, що за задумом Президента поява цих людей в уряді має розблокувати хід реформ в країні. Інші джерела стверджують, що Валерія Хорошковського готують до посади прем’єр - міністра, нібито перед парламентськими виборами Миколу Азарова відправлять у відставку. Поки що високопоставлені регіонали, зокрема лідер фракції Партії регіонів у парламенті Олександр Єфремов, заявляли, що можливість відставки прем'єр-міністра Миколи Азарова наразі не обговорюється.
Але повернемося до Хорошковського, що про нього відомо? Він рано почав свою кар?єру у бізнесі і неодмінно досягав високих результатів практично на всіх напрямках своєї діяльності. У 29 років він став депутатом Верховної Ради та одним з лідерів тодішньої найвпливовішої партії – Народно-демократичної партії. У 32 роки став міністром економіки в першому уряді Віктора Януковича. У 2005 – 2007 роках очолював один з найбільших транснаціональних концернів – «Євразхолдинг» з головним офісом у Москві. Далі повернувся в Україну і працював заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони за президентства Ющенка, очолював митницю, а протягом останніх двох років – Службу безпеки України.
«Він – ліберал та менеджер сучасного європейського типу, прихильник реформ і інтеграції України в європейську спільноту», - говорить директор Інституту української політики Костянтин Бондаренко. «Хорошковському в усьому сприяє вдача, і Президент Янукович не даремно поставив його на такий відповідальний напрямок роботи: він знає труднощі, з якими зіштовхнулася Україна протягом останнього часу у сфері економіки, і розуміє, що ці труднощі мають вирішувати люди типу Хорошковського, а не економісти консервативного, адміністративного типу, які раніше керували фінансовим блоком уряду» - додає експерт. Чи так це насправді – відповідь отримаємо під час підрахунку голосів восени 2012 року.

 
 
   

Петриковская роспись Петриковская роспись уроки Петриковская роспись в картинках Мастера петриковской росписи Петриковская роспись фото Петриковская роспись техника Петриковская роспись мастер класс Петриковская роспись рисунки Купить петриковская роспись Петриковская роспись скачать Музей петриковской росписи Петриковская роспись видео Петриковская роспись для начинающих Петриковская роспись узоры Петриковская роспись по дереву Петриковка Петриковка Днепропетровская обл Петриковка днепропетровская область Днепропетровск Петриковка пгт петриковка Село петриковка Петриковка роспись Экскурсия в Петриковку Петриковка фото Петриковская роспись техника Петриковская роспись рисунки Петриковская роспись картинки Петриковская роспись купить Роспись петриковская Петриковская роспись мастер класс Петриковская роспись по дереву Украинские сувениры Магазин сувениров украинских  народных промыслов. Шкатулки, писанки, подсвечники, тарелки, кольца для салфеток, ложки, колокольчики, матрешки